Teslimat ve iade koşulları

 Teslimat

Ürünlerimiz, ürün açıklamasında özellikle aksi belirtilmedikçe, yasal olarak yedek parça statüsündeki ürünler olarak geçmektedir. Kapalı bir şekilde değil, açık devre şeklinde satışa sunuldukları için hata yapmaya çok müsaittir ve bu yüzden ürünlerimize sadece ilk çalışma garantisi verilir.

İade

​Siparişinizi kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde “Exesoft Bilişim ” adına, “Mimar sinan mah.Serhat sokak no: 6 Çekmeköy/ İstanbul” adresine aşağıdaki koşullar dâhilinde İade Bölümü sizin tarafınızdan eksiksiz doldurulmuş fatura çıktısı ile birlikte iade edebilirsiniz.İade süreçlerinde, göndereceğiniz ürünlerin ilgili kargo firması tarafından sunulan kargo bedeli size aittir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir ve varsa ilişkili hediye çekleri de iptal edilir. İade gerçekleştirmek istediğinizde işlemlerinizin aksamaması için lütfen techrobotik@gmail.com e-posta adresine bildirimde bulunun.

​*Ambalajlı ürünlerde cayma hakkının kullanılması için, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Orjinal ambalajı olmadan iade olarak gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

​İade işleminin onaylanması durumunda, iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda sizin için ürün bedeli tutarında hediye çeki tanımlanır ya da 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenir. Ürün bedelinin tarafınıza geri ödenmesini tercih ederseniz; eğer ödeme şekliniz “Kredi Kartı” ise; para iadesi online olarak kredi kartınıza yapılacaktır. İade tutarınızın hesabınıza/kartınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.